price

Snížení cen!!!

Máme pro vás radostnou novinku!

Trvale snižujeme cenu navigace Teasi One 3 Extend na fantastických 4 199 Kč a Teasi CORE na 2 249 Kč

 

Tím pádem se z Teasi One 3 Extend stává nejlevnější cyklo navigace s podporou Bluetooth snímačů kadence/rychlosti a hrudního pásu na trhu!

update

Tahuna Baten

V příštích několika týdnech nás čeká hned několik menších aktualizací navigace. Jako první přichází verze s názvem BATEN, která opravuje zaseknutí navigace při opouštení GPX trasy.

 

Tak honem si aktualizujte navigaci ať Vám ŠLAPE bez problému!

SmartMaps

Ukončení prodeje SMARTMAPS

Dobrý den,

dnes se k nám dostal email od výrobce SmartMaps s následujícím textem:

Ukončení prodeje SmartMaps

Vážení uživatelé SmartMaps,

Po více jak 10 letech jsme se rozhodli ukončit prodej produktů SmartMaps. Důvodů ukončení je samozřejmě více, nicméně hlavním je ten, že postupně ztrácí smysl mapy prodávat.

V dnešní době je k dispozici zdarma aplikace Mapy.cz, která obsahuje stejná off-line data pro Česko a Slovensko a navíc data pro celý svět. Kromě toho postupně přidává spoustu nových funkcí včetně navigace, takže rozdíl je dnes již minimální a může vám SmartMaps plnohodnotně nahradit.

Velmi si vážíme vaší důvěry, kterou jste nám nákupem a používáním našich produktů v minulosti projevili a projevujete. I přes ukončení prodeje vám samozřejmě budou off-line SmartMaps fungovat i nadále, dokud je sami ze zařízení neodinstalujete. A abyste na nás vzpomínali v dobrém, připravili jsme pro vás poslední aktualizaci map zdarma, která je již nyní ke stažení. Tato nabídka platí pro majitele SmartMaps 2014-2016.

Možnost stažení aktualizace, nová aktivace a omezená podpora (v akutních případech) bude k dispozici do konce srpna, abyste vše v klidu zvládli a rozmysleli.

 

Jaký je tedy náš přesný postup?

  1. 6. 2017 – ukončení prodeje SmartMaps
  2. 8. 2017 – ukončení provozu webu SmartMaps (stahování map, aktivace) a podpory

youtube

Kalibrace komapsu Teasi One 3 EXTEND

Dnes jsme pro Vás připravili klrátké video, jak zkalibrovat kompas v Teasi One 3 EXTEND. Bohužel podle obrázku na displeji je to občas velice obtížné, přinášíme Vám rychlejší a jistější tip jak na to.

Věříme, že Vám to pomůže.

UPOZORNĚNÍ: Před samotnou kalibrací připojte navigaci k PC s TAHUNA TOOL (ke stažení zde) a ujistěte se, že máte nejnovější software v navigaci.

 

repairs-and-maintenance

Servery jsou znovu plně funkční

Rádi bychom Vás informovali, že servery jsou opět plně funkční a již by jste neměli mít problém s chybovými hláškami ohledně připojení k internetu v software Tahuna Tool.

Díky za trpělivost!

 

repairs-and-maintenance

Problémy se serverem Tahuna Tool

Někteří z Vás již zaregistrovali chybové hlášky v Tahuna Tool o nemožnosti stáhnout aktualizace software nebo map.

Tento problém je způsoben potížemi na straně serveru. Na jeho odstranění zástupci Teasi intenzivně pracují.

Celá situace by se měla během několika dní uklidnit.

Děkujeme za trpělivost.