Hiker in Himalaya mountains

Výhody navigace Teasi

 

Navigace Teasi přináší širokou škálu funkcí a nastavení, aby vyhověla každému požadavku uživatele. Potřebujete navigaci na kolo, na vodu, na sjezdovky, na běžky nebo na pěší výlet? Je tu Teasi.

Cestování s navigací Teasi vás bude bavit!

 

Vyber si tu správnou cestu“

 

Vzhledem k velice přesnému GPS čipu je navigace oblíbená v komunitě Geocachingu. V letošním roce bude dokonce spuštěna vylepšená verze uživatelského prostředí, která bude přímo zaměřená na „hledače pokladů“.

Díky aktivnímu vývoji vzniká každý měsíc nové vylepšení nebo funkce navigace a podobně tomu je i s aktualizacemi mapových podkladů, které jsou poskytovány zdarma. Aktualizace navigace nebo map se provádí přes software Teasi Tool. V něm můžete také stahovat z navigace nahrané trasy, nebo do navigace nahrávat trasy (ve formátu GPX), které jste si dopředu připravili na počítači, nebo v jednom z mapových portálů, se kterými Teasi přímo spolupracuje.

Nechcete se zdržovat plánováním na počítači, nebo jste zrovna na dovolené, a nevíte kde je nejbližší občerstvení? Nevadí! S Teasi si můžete naplánovat trasu výletu nebo najít nejbližší restauraci přímo v zařízení a nechat se pohodlně navádět až do cíle.

Pro polykače kilometrů také stojí za zmínku velice propracované statistiky ujetých kilometrů, nastoupaných metrů, atd. Navigace může fungovat i jako klasický cyklo computer, a zobrazovat vámi zvolené údaje na velkém přehledném displeji.

Za zmínku také stojí funkce vyššího modelu Teasi PRO pulse, jako je například barometr s předpovědí počasí, přesnější určením nadmořské výšky, nebo magnetický kompas, který vám kdykoliv ukáže směr na sever. Mezi hlavní výhody patří možnost připojit k zařízení hrudní pás s čidlem srdečního tepu nebo čidlo pro rychlost jízdy a kadence šlapání. Obě čidla se k zařízení připojují pomocí nejmodernější technologie Bluetooth 4.0, která výrazně prodlužuje životnost baterií v čidlech a zároveň zaručuje přesný signál.

 

 

Navigace na kole

Navigace na kole

Kdy a kde správně zabočit? O to už se starat nemusíte. Teasi vás včas informuje zvukovým signálem a grafickým znázorněním změny směru, včetně vzdálenosti od ní. Další výhodou je, že vás zároveň informuje o nebezpečných (prudkých) zatáčkách na trase. Takže vás už při sjezdu nepřekvapí žádná zatáčka o sto osmdesát stupňů.

 

 

 

Navigace na sjezdovkách

Navigace na sjezdovkách

Kde je nejbližší lanovka? Jak obtížná je tato sjezdovka? I na to vám Teasi odpoví. Nastavte si minimální a maximální obtížnost svahu, a navigace vám dá na výběr jen mezi těmi, které jsou vhodné právě pro vás. Také vás v případě potřeby nasměruje na nebližší lanovku nebo vlek. Jako bonus si po celém dni na lyžích můžete prohlédnout statistiky, kolikrát jste svah sjeli, ukáže maximální rychlost, ujeté kilometry, maximální klesání a mnohé další.

 

 

Navigace na běžkách

Navigace na běžkách

Máte rádi běžky, ale neznáte okolí? Nevadí. Teasi vás bude navigovat do cíle pouze po běžkařských trasách.

 

 

 

 

Navigace na vodě

Navigace na vodě

Jste na dovolené na moři, nebo jen nechcete zabloudit na Máchově jezeře? Zadejte do navigace cíl vaší plavby a zbytek nechte na ní. Kompas vám bude ukazovat směr, kam máte plout a pokud se na trase objeví nebezpečí, nebo varovná bóje, včas vás informuje tak, abyste bezpečně dopluli až do cíle.

 

Pěší navigace

Pěší navigace

Máte rádi pěší výlety nebo provozujete geocaching? Teasi vám pomůže vždy dorazit do cíle v pořádku a bez bloudění. Pokud budete mít cestou hlad nebo žízeň, vyhledejte nejbližší restauraci a nechte se do ní dovést.

 

 

 

Cestování s navigací Teasi vás bude bavit!

 

Sdílejte ...Share on FacebookShare on Google+Email this to someone